Фотографії України | Запорожская обл. | Реконструйована козацька Січ, о.Хортиця, ЗапоріжжяФотографії України | Запорожская область | Реконструйована козацька Січ, о.Хортиця, Запоріжжя | Запорізька Січ - центр українського козацтва, що зіграла значну роль в історії українського народу. На протязі XVI-XVII ст вона розташовувалася на острові Хортиця.Острів Хортиця - найбільший острів на Дніпрі, унікальний природний комплекс та головна визначна пам'ятка Запоріжжя. Є одним з семи чудес України.Найяскравіші події в історії Хортиці пов'язані із запорозьким козацтвом. У 1965р на Хортиці був заснований Національний заповідник «Хортиця» - музей під відкритим небом, що розповідає про історію запорізького козацтва.Запоріжжя - місто на Україні, адміністративний центр Запорізької області, розташований на річці Дніпро.

Реконструйована козацька Січ, о.Хортиця, Запоріжжя

Запорізька Січ - центр українського козацтва, що зіграла значну роль в історії українського народу. На протязі XVI-XVII ст вона розташовувалася на острові Хортиця.
Острів Хортиця - найбільший острів на Дніпрі, унікальний природний комплекс та головна визначна пам'ятка Запоріжжя. Є одним з семи чудес України.
Найяскравіші події в історії Хортиці пов'язані із запорозьким козацтвом.
У 1965р на Хортиці був заснований Національний заповідник «Хортиця» - музей під відкритим небом, що розповідає про історію запорізького козацтва.
Запоріжжя - місто на Україні, адміністративний центр Запорізької області, розташований на річці Дніпро.

Номер фотографії: # 137

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , , ,