Фотографії України | Замок Любарта, Воротня вежа, Луцьк | Волынская область | Любарта, башта, пам'ятка, Луцьк, Луцький, архітектура, Україна, замок, фортеця, в'їзна

Фотографії України | Волынская обл. | Замок Любарта, Воротня вежа, ЛуцькФотографії України | Волынская область | Замок Любарта, Воротня вежа, Луцьк | Замок Любарта (або Луцький замок, Верхній замок) один з найкрупніших та старовинніших замків України. Цей замок є символом міста Луцьку та його головною пам’яткою. Перші згадки про цей замок з'явилися ще у 1075 р., як про укріплення яке витримало піврічну облогу Болеслава Хороброго.Першою будівлею замку було дерев'яне укріплення на замковому пагорбі.Проіснувало воно два століття, після чого у 1340 році на його місці звели більш міцну кам'яну споруду. Цю дату і вважають початком історії замку.Замінити дерев'яне укріплення кам'яним замком і зробити його своєю резиденцією вирішив литовсько-волинський князь Любарт Ліщинський, який одружився на волинській княжні Буші та прийняв православну віру. На його честь цей замок почали називати Любартовим.Луцький замок це одна з найвизначніших пам'яток архітектури та історії що відносяться до періоду Великого Литовського князівства, а також єдиний столичний державний замок в Україні.

Замок Любарта, Воротня вежа, Луцьк

Замок Любарта (або Луцький замок, Верхній замок) один з найкрупніших та старовинніших замків України. Цей замок є символом міста Луцьку та його головною пам’яткою.
Перші згадки про цей замок з'явилися ще у 1075 р., як про укріплення яке витримало піврічну облогу Болеслава Хороброго.
Першою будівлею замку було дерев'яне укріплення на замковому пагорбі.
Проіснувало воно два століття, після чого у 1340 році на його місці звели більш міцну кам'яну споруду. Цю дату і вважають початком історії замку.
Замінити дерев'яне укріплення кам'яним замком і зробити його своєю резиденцією вирішив литовсько-волинський князь Любарт Ліщинський, який одружився на волинській княжні Буші та прийняв православну віру. На його честь цей замок почали називати Любартовим.
Луцький замок це одна з найвизначніших пам'яток архітектури та історії що відносяться до періоду Великого Литовського князівства, а також єдиний столичний державний замок в Україні.

Номер фотографії: # 117

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , , , , ,