Фотографії України | Ужгородcкая обл. | Замок Шенборна, Чинадієво



Фотографії України | Ужгородcкая область | Замок Шенборна, Чинадієво | Замок сім'ї Шенборн - старовинний палац, пам'ятник архітектури XIX століття, головна визначна пам'ятка селища Чинадієво (Мукачівський район) розташованого в центрі Закарпатської області. Замок був споруджений австрійським графом Бухеймом Шенборном (1890 - 1895 рр.) в урочищі Берегвар у романтичному французькому ретроспективному стилі. Двері та вікна палацу прикрашають вітражі на біблійні теми. З часу свого спорудження будівля замку майже не змінилася. Навколо замку розбито мальовничий парк-дендрарій з невеликим озером. Сьогодні в замку графів Шенборнів розташований один з корпусів санаторію «Карпати».

Замок Шенборна, Чинадієво

Замок сім'ї Шенборн - старовинний палац, пам'ятник архітектури XIX століття, головна визначна пам'ятка селища Чинадієво (Мукачівський район) розташованого в центрі Закарпатської області.
Замок був споруджений австрійським графом Бухеймом Шенборном (1890 - 1895 рр.) в урочищі Берегвар у романтичному французькому ретроспективному стилі. Двері та вікна палацу прикрашають вітражі на біблійні теми. З часу свого спорудження будівля замку майже не змінилася. Навколо замку розбито мальовничий парк-дендрарій з невеликим озером.
Сьогодні в замку графів Шенборнів розташований один з корпусів санаторію «Карпати».

Номер фотографії: # 199

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , ,