Фотографії України | Тернопольская обл. | Краєвид ТернополюФотографії України | Тернопольская область | Краєвид Тернополю | Тернопіль - велике місто на заході України розташоване на річці Серет. Є адміністративним, економічним та культурним центром Тернопільської області.  Перші згадки про місто зустрічаються в літописах ХIV століття.  Сьогодні Тернопіль виконує роль важливого транспортного вузла України.  Одне з найдавніших споруд, які збереглися до наших днів, це Старий замок.  Найбільша водойма Тернополю - Тернопільський ставок, розташований у центрі міста. Це штучна водойма, створена у 1951 році на місці боліт на річці Серет як Комсомольське озеро, у 1992 році озеро було перейменоване на Тернопільський ставок (Тернопільське озеро).  Озеро оточене кількома парками та є окрасою і символом міста.

Краєвид Тернополю

Тернопіль - велике місто на заході України розташоване на річці Серет. Є адміністративним, економічним та культурним центром Тернопільської області.
Перші згадки про місто зустрічаються в літописах ХIV століття.
Сьогодні Тернопіль виконує роль важливого транспортного вузла України.
Одне з найдавніших споруд, які збереглися до наших днів, це Старий замок.
Найбільша водойма Тернополю - Тернопільський ставок, розташований у центрі міста. Це штучна водойма, створена у 1951 році на місці боліт на річці Серет як Комсомольське озеро, у 1992 році озеро було перейменоване на Тернопільський ставок (Тернопільське озеро).
Озеро оточене кількома парками та є окрасою і символом міста.

Номер фотографії: # 156

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , ,