Фотографії України | Тернопольская обл. | Вид на Домініканський собор, ТернопільФотографії України | Тернопольская область | Вид на Домініканський собор, Тернопіль | Домініканський костел з монастирем та келіями - одне з декількох старовинних будівель Тнрнополя, що збереглися до наших часів. Це пам'ятник архітектури XVII століття, побудованим у 1749-1779рр. за проектом відомого на той час архітектора Яна де Вітте (автор проекту фортеці у Кам'янці-Подільському).Собор споруджений у стилі пізнього бароко. Фасад будинку прикрашають дві витончені триступінчаті вежі з видовженими закінченнями. Монументальність споруди посилює масивний купол з ліхтарями.До архітектурного ансамблю костьолу входять й монастирські приміщення.Розташований костел у центрі Тернополя, на площі Волі.Тернопіль - велике місто на заході України розташоване на річці Серет. Є адміністративним, економічним та культурним центром Тернопільської області.

Вид на Домініканський собор, Тернопіль

Домініканський костел з монастирем та келіями - одне з декількох старовинних будівель Тнрнополя, що збереглися до наших часів. Це пам'ятник архітектури XVII століття, побудованим у 1749-1779рр. за проектом відомого на той час архітектора Яна де Вітте (автор проекту фортеці у Кам'янці-Подільському).
Собор споруджений у стилі пізнього бароко. Фасад будинку прикрашають дві витончені триступінчаті вежі з видовженими закінченнями. Монументальність споруди посилює масивний купол з ліхтарями.
До архітектурного ансамблю костьолу входять й монастирські приміщення.
Розташований костел у центрі Тернополя, на площі Волі.
Тернопіль - велике місто на заході України розташоване на річці Серет. Є адміністративним, економічним та культурним центром Тернопільської області.

Номер фотографії: # 159

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , , , ,