Фотографії України | Львовская обл. | Вигляд Старого міста, ЛьвівФотографії України | Львовская область | Вигляд Старого міста, Львів | На знімку - вигляд архитектурного ансамблю Старого міста (північна сторона площі Ринок, Домініканський собор, вежа Корнякта) із Ратуші.Львів - старовинне, мальовниче місто на заході України. Розташоване неподалік від кордону з Польщею на річці Полтві. Є адміністративним центром Львівської області. Перші згадки про Львів відносяться до 1256року. Засновник міста - князь Данило Галицький, який на честь свого сина Лева і дав назву місту. Завдяки своєму вигідному розташуванню місто швидко розвинулося та стало економічним і торговим центром регіону. У 1272р. Львів стає столицею Галицько-Волинського князівства. Львів – місто із безліччю історичних визначних пам'яток. Увагу туристів привертають костьоли, церкви у центральній частині міста, середньовічна забудова Старого міста, площі та парки.Теріторію історичного центру Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вигляд Старого міста, Львів

На знімку - вигляд архитектурного ансамблю Старого міста (північна сторона площі Ринок, Домініканський собор, вежа Корнякта) із Ратуші.
Львів - старовинне, мальовниче місто на заході України. Розташоване неподалік від кордону з Польщею на річці Полтві. Є адміністративним центром Львівської області.
Перші згадки про Львів відносяться до 1256року. Засновник міста - князь Данило Галицький, який на честь свого сина Лева і дав назву місту.
Завдяки своєму вигідному розташуванню місто швидко розвинулося та стало економічним і торговим центром регіону.
У 1272р. Львів стає столицею Галицько-Волинського князівства.
Львів – місто із безліччю історичних визначних пам'яток. Увагу туристів привертають костьоли, церкви у центральній частині міста, середньовічна забудова Старого міста, площі та парки.
Теріторію історичного центру Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Номер фотографії: # 103

© Олег Жарій

Сайт автора: http://www.zharii.kiev.ua/

Теги:  , , , , , , , , ,