Фотографії України | Вугол площі Ринок, Львів | Львовская область | площа, Львів, вечір, Україна, місто, вулиця, Ринок

Фотографії України | Львовская обл. | Вугол площі Ринок, ЛьвівФотографії України | Львовская область | Вугол площі Ринок, Львів | На знімку - кут головної площі Львова, площі Ринок, що на протязі кількох століть була культурним та економічним центром міста. Тут розташовувалися будинки заможних громадян та магістрат. Львів - старовинне, мальовниче місто на заході України. Розташоване неподалік від кордону з Польщею на річці Полтві. Є адміністративним центром Львівської області. Перші згадки про Львів відносяться до 1256року. Засновник міста - князь Данило Галицький, який на честь свого сина Лева і дав назву місту. Завдяки своєму вигідному розташуванню місто швидко розвинулося та стало економічним і торговим центром регіону. У 1272р. Львів стає столицею Галицько-Волинського князівства. Львів – місто із безліччю історичних визначних пам'яток. Увагу туристів привертають костьоли, церкви у центральній частині міста, середньовічна забудова Старого міста, площі та парки.Теріторію історичного центру Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Вугол площі Ринок, Львів

На знімку - кут головної площі Львова, площі Ринок, що на протязі кількох століть була культурним та економічним центром міста. Тут розташовувалися будинки заможних громадян та магістрат.
Львів - старовинне, мальовниче місто на заході України. Розташоване неподалік від кордону з Польщею на річці Полтві. Є адміністративним центром Львівської області.
Перші згадки про Львів відносяться до 1256року. Засновник міста - князь Данило Галицький, який на честь свого сина Лева і дав назву місту.
Завдяки своєму вигідному розташуванню місто швидко розвинулося та стало економічним і торговим центром регіону.
У 1272р. Львів стає столицею Галицько-Волинського князівства.
Львів – місто із безліччю історичних визначних пам'яток. Увагу туристів привертають костьоли, церкви у центральній частині міста, середньовічна забудова Старого міста, площі та парки.
Теріторію історичного центру Львова занесено до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Номер фотографії: # 176

© Євген Тимашев

Сайт автора: http://www.fotografia.com.ua/

Теги:  , , , , , ,