Фотографії України | Хмельницкая обл. | Фортеця у Кам'янець-ПодільськуФотографії України | Хмельницкая область | Фортеця у Кам'янець-Подільську | Старовинна фортеця - головна визначна пам'ятка Кам'янець-Подільського та його візитна картка. Перші споруди фортеці споруджувалися у XI-XII століттях, а основні оборонні укріплення зводилися на пртязі XVI-XVII столітть та вважаються кращими фортифікаційними спорудами Східної Європи.  Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України у Хмельницькій області.  Відомий як місто-фортеця з багатою архітектурно-історичною спадщиною XI-XIX ст, музей під відкритим небом та культурно-туристичний центр Поділля.  Місто таі фортеця розташовані на кам'яному острові посеред скелястого каньйону р.Смотрич

Фортеця у Кам'янець-Подільську

Старовинна фортеця - головна визначна пам'ятка Кам'янець-Подільського та його візитна картка. Перші споруди фортеці споруджувалися у XI-XII століттях, а основні оборонні укріплення зводилися на пртязі XVI-XVII столітть та вважаються кращими фортифікаційними спорудами Східної Європи.
Кам'янець-Подільський - одне з найдавніших міст України у Хмельницькій області.
Відомий як місто-фортеця з багатою архітектурно-історичною спадщиною XI-XIX ст, музей під відкритим небом та культурно-туристичний центр Поділля.
Місто таі фортеця розташовані на кам'яному острові посеред скелястого каньйону р.Смотрич