Фотографії України | Харьковская обл. | Вид на Благовіщенський кафедральний собор, ХарківФотографії України | Харьковская область | Вид на Благовіщенський кафедральний собор, Харків | Харків - великий індустріальний, транспортний та науковий центр України. Розташований у східній частині країни. Є адміністративним центром Харківської області. Займає друге місце за чисельністю населення в України. Харків - одне з історичних міст України, включене до складу Ліги історичних міст. У місті велика кількість пам'яток різних епох. На знімку - Благовіщенський кафедральний собор розташований на площі Карла Маркса.Він був спроектований архітектором М.І. Ловцовим. Цей собор належить до типу п'ятиглавого храму із дзвіницею. Висота дзвіниці досягала 80м, і була однією з найвищих на той час у Росії. Будівництво храму було розпочато у 1888р та тривало 13 років. Освячення відбулося наприкінці 1901р.

Вид на Благовіщенський кафедральний собор, Харків

Харків - великий індустріальний, транспортний та науковий центр України. Розташований у східній частині країни. Є адміністративним центром Харківської області. Займає друге місце за чисельністю населення в України.
Харків - одне з історичних міст України, включене до складу Ліги історичних міст.
У місті велика кількість пам'яток різних епох.
На знімку - Благовіщенський кафедральний собор розташований на площі Карла Маркса.
Він був спроектований архітектором М.І. Ловцовим. Цей собор належить до типу п'ятиглавого храму із дзвіницею. Висота дзвіниці досягала 80м, і була однією з найвищих на той час у Росії. Будівництво храму було розпочато у 1888р та тривало 13 років. Освячення відбулося наприкінці 1901р.