Фотографії України | Мерефо-Херсонський з/д міст, Дніпропетровськ | Днепропетровская область | Мерефо-Херсонський, Дніпропетровськ, залізничний, міст, Дніпро, Україна

Фотографії України | Днепропетровская обл. | Мерефо-Херсонський з/д міст, ДніпропетровськФотографії України | Днепропетровская область | Мерефо-Херсонський з/д міст, Дніпропетровськ | Дніпропетровськ - обласний центр Дніпропетровської області України. Займає третє місце за чисельністю населення на Україні. Розташований вздовж обох берегів середньої течії річки Дніпро.  Мерефо-Херсонський міст - один із залізничних мостів через Дніпро у Днепропетровську і є  першим мостом, що збудований у формі дуги. Його будівництво було розпочато у 1912-1914 рр.., проте зведення було зупинено, у зв'язку з початком Першої світової війни.  У 1929р. Було прийнято рішення про завершення будівництва моста та, вперше в історії мостобудування, було запропоновано використати монолітний залізобетон.  Міст був зведений за рекордний, на той час, терміни: рік і чотири місяці.  У грудні 1932р. Мерефо-Херсонський міст був зданий в експлуатацію.  Під час Другої світової війни міст був зруйнований.  Пізніше його відновили за проектом, розробленим колективом

Мерефо-Херсонський з/д міст, Дніпропетровськ

Дніпропетровськ - обласний центр Дніпропетровської області України. Займає третє місце за чисельністю населення на Україні. Розташований вздовж обох берегів середньої течії річки Дніпро.
Мерефо-Херсонський міст - один із залізничних мостів через Дніпро у Днепропетровську і є
першим мостом, що збудований у формі дуги.
Його будівництво було розпочато у 1912-1914 рр.., проте зведення було зупинено, у зв'язку з початком Першої світової війни.
У 1929р. Було прийнято рішення про завершення будівництва моста та, вперше в історії мостобудування, було запропоновано використати монолітний залізобетон.
Міст був зведений за рекордний, на той час, терміни: рік і чотири місяці.
У грудні 1932р. Мерефо-Херсонський міст був зданий в експлуатацію.
Під час Другої світової війни міст був зруйнований.
Пізніше його відновили за проектом, розробленим колективом "Дніпрогіпротранс".
Мерефо-Херсонський міст є однією з унікальних споруд України та знаходиться під охороною держави, як пам'ятник архітектури.

Номер фотографії: # 50

© Олександр Світловський

Сайт автора: http://svetlovskiy.com/

Теги:  , , , , ,