Фотографії України | Спасо-Преображенский кафедральный собор, Дніпропетровськ | Днепропетровская область | Дніпропетровськ, пам’ятка, Преображенський, кафедральний, собор, православний, храм, Україна

Фотографії України | Днепропетровская обл. | Спасо-Преображенский кафедральный собор, ДніпропетровськФотографії України | Днепропетровская область | Спасо-Преображенский кафедральный собор, Дніпропетровськ | Дніпропетровськ - обласний центр Дніпропетровської області України. Займає третє місце за чисельністю населення на Україні. Місто розташоване на обох берегах середньої течії річки Дніпро. Однією з визначних пам'яток Дніпропетровська є Спасо-Преображенський кафедральний собор. Розташований у історичному центрі міста на Жовтневій площі (Соборна). Перший камінь в його будівництво було закладено Катериною II у травні 1787р. Будівництво проводилося з 1830р. по 1835р. Собор споруджено у стилі класицизму за проектом архітектора О. Д. Захарова. Будівля Преображенського собору має високу архітектурно-художню цінність оскільки відображає традиції російської класичної школи періоду її розквіту. Сьогодні Преображенський собор - діючий храм, у якому щоденно проводяться богослужіння.

Спасо-Преображенский кафедральный собор, Дніпропетровськ

Дніпропетровськ - обласний центр Дніпропетровської області України. Займає третє місце за чисельністю населення на Україні. Місто розташоване на обох берегах середньої течії річки Дніпро.
Однією з визначних пам'яток Дніпропетровська є Спасо-Преображенський кафедральний собор. Розташований у історичному центрі міста на Жовтневій площі (Соборна). Перший камінь в його будівництво було закладено Катериною II у травні 1787р. Будівництво проводилося з 1830р. по 1835р.
Собор споруджено у стилі класицизму за проектом архітектора О. Д. Захарова. Будівля Преображенського собору має високу архітектурно-художню цінність оскільки відображає традиції російської класичної школи періоду її розквіту.
Сьогодні Преображенський собор - діючий храм, у якому щоденно проводяться богослужіння.

Номер фотографії: # 96

© Сергій Лазарев

Сайт автора: http://lazarev.com.ua/

Теги:  , , , , , , ,