Фотографії України | Панорама Чернівецького університету | Черновицкая область | Буковина, Чернівці, резиденція, митрополитів, Чернівецький, Чернівецька, Україна, область, університет

Фотографії України | Черновицкая обл. | Панорама Чернівецького університетуФотографії України | Черновицкая область | Панорама Чернівецького університету | Головна визначна пам'ятка Чернівців - національний університет ім. Ю. Федьковича (один з найстаріших в Україні, відкритий у 1875 році) розташований у колишній резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, спроектований відомим чеським архітектором Йосипом Головком.Університет являє собою архітектурний ансамбль до якого входять: Митрополичий корпус (1864-1876 рр.), Семінарська церква (1878 р.), Семінарський корпус (1870 р.), Будинок для приїжджих (1874г.), Парк та паркові споруди (1877г. ). У комплексі ці будівлі утворюють просторе внутрішнє подвір’я.Чернівці - місто на Передкарпатті, адміністративний центр Чернівецької області, на правому березі річки Прут, є історичним центром Буковини та одним з культурних центрів Західної України.Місто  відоме пам'ятками архітектури XVII-XVIII століть, що дійшли до нашого часу: храмами, палацами і житловими будинками.

Панорама Чернівецького університету

Головна визначна пам'ятка Чернівців - національний університет ім. Ю. Федьковича (один з найстаріших в Україні, відкритий у 1875 році) розташований у колишній резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації, спроектований відомим чеським архітектором Йосипом Головком.
Університет являє собою архітектурний ансамбль до якого входять: Митрополичий корпус (1864-1876 рр.), Семінарська церква (1878 р.), Семінарський корпус (1870 р.), Будинок для приїжджих (1874г.), Парк та паркові споруди (1877г. ). У комплексі ці будівлі утворюють просторе внутрішнє подвір’я.
Чернівці - місто на Передкарпатті, адміністративний центр Чернівецької області, на правому березі річки Прут, є історичним центром Буковини та одним з культурних центрів Західної України.
Місто  відоме пам'ятками архітектури XVII-XVIII століть, що дійшли до нашого часу: храмами, палацами і житловими будинками.